OPTIMA

TUTVUSTUS
 • TÄIESTI UUS KIA OPTIMA SAMA INNOVATIIVNE KUI TEIE Suurenda
  TÄIESTI UUS KIA OPTIMA SAMA INNOVATIIVNE KUI TEIE

  Te töötate kõvasti. Ja arukalt. Ja teie auto peaks sama tegema. Lisaks sellele, et uus Kia Optima on täis säravaid ideid, abistavaid tehnoloogiaid ja kavalaid viise ühenduses olemiseks, pakub ta kaasaegseid turva- ja mugavustehnoloogiaid täiesti pingevabaks sõitmiseks. Sisuliselt on see disainitud teid aitama, et kasutada ära iga võimalust edu saavutamiseks.

 • ÄRGE PÜSIGE KUNAGI PAIGAL. Suurenda
  ÄRGE PÜSIGE KUNAGI PAIGAL.

  Äris on esmamuljed otsustava tähtusega. Ja püsivad muljed veel enam. Uue Kia Optima välimus ühendab sportliku hoiaku ilmekate kontuuride ja kaasaegse viimistlusega luues nii väljapaistva disaini erakordsete isikute jaoks.

 • TÄIESTI UUS SISEKUJUNDUS Suurenda
  TÄIESTI UUS SISEKUJUNDUS

  Uue Optima interjööris on eriline rõhk kõrgel kvaliteedil ja peenetel detailidel mis ületavad ka nõudlikuma inimese ootused. Kaasaaegne stiil, rohkem avarust, kõrgtasemel materjalid ja kõige uuemad tehnoloogilised uuendused teevad uuest Kia Optimast tõelise esindusauto.

Eelmine Järgmine

TÄHELEPANUVÄÄRSET
 • BILED ESITULED Suurenda
  BILED ESITULED

  Tõstke oma öist nähtavustaset – dünaamiliste kurvituledega, mis kohandavad automaatselt teie valgusvihi teel ettetulevate kurvide, teiste sõidukite tulede ja teetingimustega. Lihtsalt veel üks särav idee uue Optima veelgi suurema ohutuse saavutamiseks.

 • SÕIDUKI MADALAM SISEMÜRA Suurenda
  SÕIDUKI MADALAM SISEMÜRA

  Nautige rahu ja vaikust! Uue Optima salong uhkeldab vähema müra ja vibratsiooniga (NVH) et saaksite nautida maksimaalset keskendumist ja lõõgastust teel olles.

 • AASTARINGNE MUGAVUS Suurenda
  AASTARINGNE MUGAVUS

  Viies mugavad istmed sammu võrra kaugemale, panevad uue Optima salongi esiistmed ringlema ilmast sõltuvalt sooja või külma õhu, tagades, et teil ei ole kunagi liiga palav ega liiga külm.

 • MOBIILTELEFONI JUHTMETA LAADIMINE Suurenda
  MOBIILTELEFONI JUHTMETA LAADIMINE

  Olete päev otsa telefoni otsas ja peate pidevalt akut kontrollima? Need ajad on nüüd möödas. Uues Optimas saate oma telefoni laadida seda lihtsalt keskkonsoolile asetades.

 • TIPPTASEMEL HELISÜSTEEM Suurenda
  TIPPTASEMEL HELISÜSTEEM

  Kes küll ütles, et töö ja lõbu ei sobi kokku? Valitava Harman Kardoni võimsa 590 W tipptasemel helisüsteemiga võite anda järele oma muusikakirele ja lisada oma kõikidele tulevastele ärireisidele ülima helikvaliteedi nautimise.

Eelmine Järgmine

TEHNOLOOGIA
 • PARKIMISABISÜSTEEM Suurenda
  PARKIMISABISÜSTEEM

  Nüüd saate nutika parkimisabisüsteemiga (SPAS) isegi parkimist delegeerida. Parkimissüsteem kasutab külgedele paigaldatud ultraheliandureid auto automaatseks tagurdamiseks paralleelsetele või risti parkimiskohtadele, täiesti käsi kasutamata! Teil on vaja vajutada vaid gaasipedaali ja pidurit.

 • NUTIKAS AUTOPILOOT Suurenda
  NUTIKAS AUTOPILOOT

  Võtke jalg pedaalilt ja laske Optimal autopiloodi režiimil mõneks ajaks juhtimine üle võtta – ASCC-ga, mis säilitab sama kiiruse ja radari abil vahe eessõitva autoga.

 • AUTONOOMNE HÄDAPIDURDUS Suurenda
  AUTONOOMNE HÄDAPIDURDUS

  Nagu kõik parimad abilised, kes teavad asju enne teid, tuvastab Optima AEB-süsteem juba ennetavalt võimalikud kokkupõrked ja rakendab vastavalt pidureid.

 • 360° PARKIMISABI Suurenda
  360° PARKIMISABI

  Kas tahate, et teil oleks alati täielik ülevaade kõigest? Optima mõlemal küljel olevad kaamerad annavad teile 360° linnulennuvaate teid ümbritsevast alast parkimise ajal või kiirustel alla 20 km/h.

Eelmine Järgmine

 • PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Olles läbinud karmid usaldusväärsuse ja vastupidavuse testid, pakume uhiuut Kia Optimat autotööstuse juhtiva garantiiga. See katab teie täieliku meelerahu nimel kõike eesmisest kaitserauast tagumiseni. Kehtimisajal on see täielikult ülekantav igale järgnevale omanikule, nii et te saate auto maksimaalse edasimüügiväärtuse, kui peaksite selle maha müüma.

B (MPI)
15 000 KM / 12 KUUD
B (T-GDI)
15 000 KM / 12 KUUD
D
30 000 KM / 24 KUUD

 

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kütus Kombineeritud kütusekulu CO₂ emissioon Hind Soodushind
1.6 CRDi 7DCT MY19TX SunroofAutomaatDiisel4,3-4,7112-12333 94030 940
Kia sõiduautode garantii on 7 aastat või 150 000 km, esimesed 36 kuud on läbisõidupiiranguta. odulehel olevad hinnad sisaldavad 20% käibemaksu Toodud hinnad on soovituslikud jaemüügihinnad ning võivad esinduste lõikes erineda.  Põhi- ja lisavarustuse valik on informatiivne ning võib muutuda. KIA Auto AS jätab endale õiguse muuta hindasid, varustust või lõpetada mõne mudeli müük ette teatamata.
Dimension image
Dimension image

Velgede suurus Rehvide müüja Rehvide suurus Kuivklass Märgklass Klass Tulemus
16 Kumho 215/60R16 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 71
16 Nexen 215/60R16 C B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 70
17 Continental 215/55R17 E A https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/twobar.png 71
18 Michelin 235/45R18 E A https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Vehicles/OPTIMA-2016/Colors/kia_optima_my17_18_alloy_wheel_8907_47901.jpg 71