PICANTO

DISAIN
 • PILKUPÜÜDEV EKSTERJÖÖR Suurenda
  PILKUPÜÜDEV EKSTERJÖÖR

  Linnatänavad on Kia Picanto mängumaa. Picanto stiilsed jooned, ilmekas esiosa ja tagumised LED tuled iseloomustavad hästi Picanto nooruslikkust. Juba ainult vaadates tekib tahtmine sisse istuda ja lasta ennast viia kuhu elu viib.

 • SÄRAVAD SILMAD Suurenda
  SÄRAVAD SILMAD

  Picanto esiosa on tänu ilmekatele esituledele kõike muud kui igav. Kõrgtehnoloogilised bi-projektsiooniga esituled koos LED päevasõidutulede ja suunatuledega annavad Picantole erilise karisma ja lisavad iseloomu.

 • KENA INTERJÖÖR Suurenda
  KENA INTERJÖÖR

  Oma rohkete stiilsete detailidega on Kia Picanto valmis Sind üllatama. Picanto üllatab sind A-klassi ruumikaima sisemusega. Lui lisada veel kroomdetailid ja endale meelepärane värvipakett saate tõeliselt ilmeka interjööri.

 • VÕIMALUS PERSONALISEERIDA Suurenda
  VÕIMALUS PERSONALISEERIDA

  Personaliseeri oma auto Sulle meelepärase värvipaketi lahendusega. Kia Picanto GT-Line puhul saad valida 2 erineva värvi vahel: must kõrgläikeline sisu ja punane sisu.

Eelmine Järgmine

 • 7'' PUUTETUNDLIK EKRAAN Suurenda
  7'' PUUTETUNDLIK EKRAAN

  Uudse disainiga puutetundlik 7" ekraan tõuseb uhkelt sisedisainis esile - leia kiirem sõidumarsruut, vali oma lemmikumuusikavalikust sobiv laul või naudi mugavat tagurdamist. Omas klassis esmakordselt esindatud haiuimekujuline antenn annab autole veelgi parema signaali kui soovid oma lemmikraadiot kuulata.

 • NUTIKALT ÜHENDUSES AUTOGA Suurenda
  NUTIKALT ÜHENDUSES AUTOGA

  Kia Picanto peidab endas ka Android Auto't™ ja Apple CarPlay'd™ hoides sind mugavalt ühenduses oma telefoniga kui sõidad! Võimalus mugavalt kuulata muusikat, saada operatiivselt ilmateateid ja infot kiiruskaamerate kohta. Kia navigatsioonikaardid tagavad selle et 7 aasta jooksul on teeninduses käies kaardid alati uuendatud ja seda täiesti tasuta.

Eelmine Järgmine

GT-LINE
 • TOO VÄLJA OMA SPORTLIK KÜLG Suurenda
  TOO VÄLJA OMA SPORTLIK KÜLG

  Kia Picanto GT-Line varustuspakett muudab Picanto tõeliselt sportlikuks. See varustuspakett on mõeldud neile kas soovivad et auto oleks tõeliselt silmapaistev.

 • OLE JULGE Suurenda
  OLE JULGE

  Kia Picanto GT-Line armastab olla julge ja uhke. Alustades erilisest radiaatorivõrest ja madalamatest õhuavadest mida rõhutavad värvilised detailid (punane, hõbedane või must). Lisades sinna juurde 15" tollised valuveljed on tulemuseks tõeliselt omanäoline ja julge auto.

 • ILUS SILUETT Suurenda
  ILUS SILUETT

  GT-Line värvivalik koos erilise värvipaketiga rõhutavad auto sportlikkust igast küljest aga mitte ainult. Kõrgläikelised õhuavad, dünaamilised jooned mis liiguvad auto külgedel eest taha kui ka kaks summutitoru annavad autole viimase sportliku lihvi.

Eelmine Järgmine

 • PARTNER, KELLELE VÕITE LOOTA

  Kia Picanto omanikud saavad nautida muretut sõitu kuni 7 aastat tänu turu pikemale tehasegarantiile. Kui peaksid auto varem maha müüma läheb garantii üle ka uuele omanikule mis annab hea müügieelise ka kasutatud autode turul.

Mootor VARUSTUSTASE Käigukast CO₂ emissioon Kombineeritud kütusekulu Hind Soodushind
1,2 MPI, 84 hjGT Line NaviManuaal1195,214 19013 690
B (1,2MPI)
15 000 KM / 12 KUUD

Dimension image
Dimension image