360° view

DISAIN

Avasta tõeline Gran Turismo

DISAIN
 • Suurenda

  Kia Stinger on mõeldud tõelisele motoentusiastile. Auto igast detailist õhkub tõelist Gran Turismo hinge - madal kapott, stiilne salong, jõuline kerejoon. Ja mitte ainult - jõulisele välimusele vastab ka jõuline suutlikkus.

 • Suurenda

  Suurepärane disain tähendab õigeid proportsioone. Sportlikule autole omaselt on Stingeril pikk kapott, lühike esimene ülend, pikk teljevahe ning madalal asetsev salong. Laiad õlad, ümar tagaosa ja läikiv tagumine difuuser mitte ainult ei rõhuta sportlikkust vaid täiustavad ka aerodünaamikat.

 • Suurenda

  Minimalistlik ja eksklusiivne nagu tõelisele Gran turismole kohane. Stiilses interjöris tulevad esile ümmargused ventilatsiooniavad, metalsete äärtega näidikutepaneelid ja satiin-kroom detailid. Madalal asetsevad kvalitseetsest nahast istmed annavad rafineeritud salongile viimase lihvi.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

SUUTLIKKUS

Avasta tõeline sõidunauding

SUUTLIKKUS
 • Suurenda

  Kia Stinger laseb sul teedest tõelist rõõmu tunda! Elektriliselt kontrollitud vedrustus pakub maksimaalset mugavust ja turvalisust. Sõidustiili valides saab muuta sõidu täpselt nii äkiliseks või pehmeks kui juht parasjagu soovib ja kui ise ei soovi valida võib otsustamise jätta ka Stingerile.

 • Suurenda

  Teed võivad olla täis ootamatuseid. Neljarattavedu ning veo- ja pidurdusjõukontroll (Dynamic Torque Vectoring Control) aitavad ära hoida ootamatuseid mis võivad meie kliimas ja teeoludes tekkida.

 • Suurenda

  Kiirenda oma pulssi kas 2,2 CRDi (200 hj)või 3,3 T-GDI V6 (370 hj) mootorite abil. 8-käiguline automaatkast tagab sujuva sõidu ilma et sa käiguvahetusi märkad - Sina lihtsalt naudi kiirendusi!

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

MUGAVUS

Istu sisse ja naudi sõitu

MUGAVUS
 • Suurenda

  Pikk teljevahe tagab Kia Stingerile ruumika salongi nii juhile kui ka kuni neljale reisijale. Mahukas pagasiruum (406 liitrit) võimaldab kõik vajaliku kaasa võtta ja vajadusel saab osa istmetest (60:40) kokku lappida et ka pikemad esemed kaasa võtta.

 • Suurenda

  Juhi ja reisijate mugavus on Stingeri disainimeeskonna jaoks väga tähtis. Sportlikud, mugava külgtoestusega täisnahast elektriliselt reguleeritavad istmed tagavad mõnusa sõidu ning vastalalt vajadusele saab sisse lülitada kas esiistmete venitilatsiooni või siis soojenduse nii eesmistel kui ka tagaistmetel.

 • Suurenda

  Käed asju täis? Kia Stingeri tagaluugi avamiseks tuleb vaid seista 3 sekundit Smart Key taskus või kotis auto taga ning tagaluuk avaneb elektriliselt.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TEHNOLOOGIA

 • Suurenda

  Juhtides on tähtis et kogu vajaminev informatsioon on mugavalt ja ülevaatlikult näha näidikupaneelist. Nüüd võib näidukupaneelil olevat infot kuvada ka auto esiklaasile (saadaval standardvarustuses).

 • Suurenda

  Kia Stingeri mudelitel on 360⁰ täisvaatemonitor mis kuvab ekraanile lainurkpildid kaameratest mis asuvad auto ees, taga ja külgedel. Selle tulemusel saavutatakse lainurkpilt mis kuvab ruumi auto ümber kui auto tagurdab või liigub kiirusel alla 20 km/h.

 • Suurenda

  Kia Stingeri mudelid on varustatud Harmon Kardon® helisüsteemiga mis sisaldab 15 kõlarit tagades kõrgekvaliteetse kõla autos muusikat nautides. Clari-Fi™ ja QuantumLogic™ tehnoloogiad aitavad saavutada terava ja puhta multidimensionaalse heli.

 • Suurenda

  TomTomi Kia Connected Service'i, Android Auto™ ja Apple CarPlay™ tõttu ei jää te millestki ilma.6,7 Hoidke end ilmateate, liikluse ja kiirusepiirangutega kursis.8 Reaalajas! (Teenuste aktiveerimiseks on vajalik andmesidega nutitelefon.) 

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TURVALISUS

 • Suurenda

  Kia DRIVE WiSE tehnoloogiad koondavad enda alla Kia nutikad juhtimistehnoloogiad mis muudavad liiklemise turvaliseks nii juhile, kaasreisijatele kui ka kaasliiklejatele.

 • Suurenda

  Adaptiivne kiirusehoidja mitte ainult ei hoia stabiilset kiirust vaid jälgib ka ees sõitva auto kiirust ning hoiab turvalist pikivahet. Kui ees sõitev auto kiirendab siis kiirendab ka Sinu auto kuni seatud piirmäärani ning kui ees olev auto pidurdab siis pidurdab ka Sinu auto või vajadusel ka peatab auto.

 • Suurenda

  Väsimuse tuvastamise hoiatussüsteem tuvastab juhil tekkivad väsimuse tunnused ja soovitab juhil teha peatuse.

 • Suurenda

  Avariipidurdamise hoiatussüsteem annab ohu korral helisignaaliga märku ja vajadusel pidurdab automaatselt. Ohu tuvastamiseks kasutab auto esimeses põrkerauas asuvaid sensoreid ja tuuleklaasil asetsevat kaamerat ning assistent tuvastab nii ees liikuvad autod kui ka jalakäijad.

 • Suurenda

  Väsimus või muud juhtimist segavad tegevused võivad olla teedel väga ohtlikud. Reahoidmise abisüsteem aitab hoida autot kahe märgistatud teetähise vahel andes kõrvalekaldumisest helisignaaliga märku ning suunates auto taas kahe sõiduraja vahele tagasi.

 • Suurenda

  Kiiruseületamise hoiatussüsteem aitab autojuhil hoida lubatud sõidukiirust kasutades selleks tuuleklaasil asuvat kaamerat mis loeb tee ääres olevaid liiklusmärke ning kuvab informatsiooni infonäidikul ja navigatsioonikaameras

 • Suurenda

  Kaugutulede assistent tuvastab vastu tulevad ja ees sõitvad autod ning lülitab kaugtuled automaatselt kas sisse või välja.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

HINNAKIRI PDFi allalaadimine

KERE Mootor VARUSTUSTASE Käigukast Kütus CO₂ emissioon Kombineeritud kütusekulu Hind
4x42,2 CRDI 200 hj 4WDGT-Line8ATDiisel1696,445 990
4x43,3 T-GDI 370 hj 4WDGT8ATBensiin24010,549 990

HOOLDUSVÄLBAD

3,3 T-GDI 
10 000 KM / 12 KUUD
2,2 VGT 
30 000 KM / 24 KUUD

 

MÕÕTMED

REHVIMÄRGISTUS

Velgede suurus Rehvide müüja Rehvide suurus Kuivklass Märgklass Klass Tulemus
17 Bridgestone 225/50R17 E B https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/onebar.png 68
18 Continental 225/45R18 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 225/40R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72
19 Continental 255/35R19 C C https://cdn.modera.org/original/i/kia-baltic/Tyres/threebars.png 72

ÕIGUSLIKUD TÄPSUSTUSED

Clari Fi™ tehnoloogia

Harmon Kardon® helisüsteem sisaldab Clari Fi™ tehnoloogiat. Failide kokkupakkimisel MP3 failideks võib digitaalne informatsioon kaduma minna. Clari Fi™ tehnoloogia aitab korrigeerida kauduma läinud kõrgeid/madalaid helisid ja parandab helikvaliteeti.


DRiVE WiSE tehnoloogiad

DRiVE WiSE tehnoloogiad on juhti abistavad uhiabisüsteemid mis ei vabasta juhti vastutustundikust sõidust. Juht vastutab täielikult turvalisuse eest teedel, peab valima oma sõiduoskustele vastava sõidustiili ning täitma kõiki ettenähtud liikluseeskirju. DRiVE WiSE tehnoloogiad ei täida isesõitva auto funktsioone vaid on abifuntsioonid. Palume tutvuda kasutaja käsiraamatuga internetis.


Radari ja kameraga autonoomne hädapidurdusüsteem (FCA)

Radari ja kameraga autonoomne hädapidurdusüsteem (FCA) on juhiabisüsteem ja ei vabasta juhti turvalisuse tagamisest igal ajahetkel. Juht peab olema tähelepanelik, valima oma sõiduoskustele vastava sõidustiili ning täitma kõiki ettenähtud liikluseeskirju. Hädapidurdusüsteem (FCA) ei täida isesõitva auto funktsioone vaid on abifuntsioon. Palume tutvuda kasutaja käsiraamatuga internetis.


Kia 7-aastane garantii

Kia 7-aastane või 150 000 km tehasegarantii on kehtiv Euroopa Liidu riikides (lisaks Norras, Šveitsis, Islandil ja Gibraltaril) ning kohaldub vastavalt kohalikele garantiitingimustele. Palume tutvuda garantiiraamatuga.


7 aastat kaardiuuendusi

Kia 7 aastat kaardiuuendusi on üks osa Kia kvaliteedilubadusest. Kõik uued Kia sõiduautod on varustatud tehases paigaldatud navigatsiooniseadmega, millele on ette nähtud täiendavalt 6 tasuta iga-aastast kaardiuuendust. Kaardiuuendusi teostavad Kia ametlikud esindused tehases paigaldatud navigatsiooniseadmega Kia sõidukitele. Täpsemat infot tasuta kaardiuuenduste kohta palume küsida Kia esindustest. Kia ei vastuta kaartide kvaliteedi eest.