360° view

TUTVUSTUS

TUNNETA EFEKTIIVSUST JA VÕIMSUST!

TUTVUSTUS
 • Suurenda

  Ava uue Kia Niro uks ja istu sisse! Nüüd istud Sa võimsas linnamaasturis mis samal ajal on ka loodussõbralik, usaldusväärne, rohkete tehnoloogiliste lisadega ja nauditav sõidukaaslane. Linnamaastur mis on hingelt hübriid!

 • Suurenda

  Põnev esimesest silmapilgust. Kia Niro jääb koheselt silma oma aerodünaamilise kuju ja moodsa joonega. Kia Niro esiosa on juba tuttav Kiale iseloomuliku radiaatorivõre poolest mida täiendavad Bi-Xenon esituled mis muudavad ka pimedaima öö valgeks päevaks. Vaata ka auto interjööri mis võlub ruumikuse ja kenade materjalidega ning mida täiendavad nahast istmed ning suur pakiruum.

 • Suurenda

  Sa saad teha häid asju kui sul on head ideed. Nii on see ka Kia Niroga. Kombineeritud linnamaasturi vormist ja madalatest emissiooninäitajatest, suudab Kia Niro pakkuda SUV segmendi madalamaid kütusenäitajaid kui ka unikaalset sõidukogemust.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TÄHELEPANUVÄÄRSET

TERETULEMAST HI-TECH!

TÄHELEPANUVÄÄRSET
 • Suurenda

  Peale suurepärase navigatsioonisüsteemi hoiab Kia Niro Sind kursis ka erinevate liiklusoludega ning Sinu telefon on alati autoga ühendatud kas muusika kuulamiseks või kõnede tegemiseks et Sina saaksid turvaliselt käsi roolil hoida.

 • Suurenda

  Kia Niros on juhtmevaba laadija mis aitab tühjenenud telefoniaku täis laadida ka juhtmevabalt. Lihtsalt aseta juhtmevaba laadimisvõimalusega nutiseade vastavasse taskusse.

 • Suurenda

  Kia Nirol on peal tõeliselt hea 8-kõlariga JBL helisüsteem ja võimendi.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

TEHNOLOOGIA

TEHNOLOOGIA
 • Suurenda

  Adaptiivne püsikiirusehoidja jälgib ees liikuva sõiduki kiirust ja hoiab turvalist distantsi.

 • Suurenda

  On hea kui sul on üks abistav sõber alati olemas kui Sa sõidad. Vahel tuleb ette, et Sa ei pane tähele kui auto sõidureast välja sõidab. Sellisel juhul annab auto Sulle kohe sellest märku.

 • Suurenda

  "Kust küll see auto tuli?" Unusta sellised mõtted kui sõidad Kia Niroga. Pimenurgaandur hoiatab Sind kui sõidukid lähnevad nurga alt kust Sa neid ei pruugi märgata ja kui Sa soovid parkimiskohast välja tagurdada hoiatab auto Sind taas läehenevast sõidukist!

 • Suurenda

  Turvalisus on tiimitöö. Mis nii viga kui Sinu tiimis on selline abiline mis aitab Sul ettenägematuid kokkupõrkeid kas teise sõiduki või jalakäijaga ära hoida! Kokkupõrke ohu korral aktiveerib Kia Niro automaatselt hädapidurdus süsteemi.

 • Suurenda

  Pimedas sõitmine on nüüd tehtud väga mugavaks! Auto tuvastab pimedas sõites vastu tuleva sõiduki ja lülitab kaugtuled automaatselt õigel hetkel ümber lähitulede peale ning sõiduki möödudes lülitab sisse taas kaugtuled. Kaugtulede assistent on standardvarustuses kõikidel Niro mudelitel.

Eelmine Järgmine

Konfiguraator Vaata galeriid (0)

HOOLDUSVÄLBAD

 

B+HEV
15 000 KM / 12 KUUD

 

HINNAKIRI PDFi allalaadimine

KERE Mootor Käigukast VARUSTUSTASE Hind
4x21.6 GDI 6DCTAutomaatLX24 990
4x21.6 GDI 6DCTAutomaatEX27 990
4x21.6 GDI 6DCTAutomaatTX30 990

MÕÕTMED