Kahe viimase põlvkonnaga on Kia Sportage ennast tõestanud nii välimuse, sõiduomaduste kui kvaliteedi poolest. Kia Sportage on viimase poole aastaga tõusnud Baltikumi enim ostetud ja usaldatud diisel linnamaasturiks ja see ei ole juhus.

Kindel kvaliteet ja 7 aastat garantiid on saanud eelistuseks inimeste seas, kes ootavad muretut ja meeldivat sõiduelamust. Diisel Sportage hooldusvälp on meeldivad 30 000 km ja oma rikkalike varustustasemetega jäänud mõistliku hinna piiridesse. Loomulikult on valikus ka bensiinimootoriga versioonid nii 2WD kui 4WD mudelitele.

Kia Sportage alates 17 990€
Kia Sportage diisel alates 19 900€

Talverattad tasuta kaasa oktoobri lõpuni!

Eelistate lamelli või naastu? Seda saate samuti valida. Pakume tippkvaliteetseid Goodyear rehve, mis on ette valmistatud Sportage 17” originaalvelgedele.

lamell: Goodyear UG Ice SUV naast: Goodyear Ultra Grip Ice Arctic SUV

Kia Sportage on auto, mis on nagu uus vähemalt 7 aatat. Saate seda nautida.

Kia Sportage – Baltikumi enimmüüdud diisel — Viking Motors

Selleks, et uus auto tunduks uuena ka peale õnnetust, saab Viking Motorsi salongidest väga hea kasko paketi koos tasuta ööpäevaringse Smart kahjuabi teenusega. Smart Kahjuabi sisaldab sündmuskohale saabumist ja kogu asjaajamist kindlustusfirmaga kuni korras auto saamiseni teenindusest. Anna mure ära!


Suurenda- Suurenda+ Laadi alla Välju täisekraanilt